HAKKIMIZDA

‘İKS VİNÇ’ olarak 20 yıllık iş tecrübemiz ile 2019 yılında Bursa’da kurduğumuz şirketimizde hiyap vinç, sepetli vinç, platform hizmetleri ve forklift kiralama hizmetlerini uzman kadromuz ile müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Güvenliğe önem veren işimiz ile ilgili eğitimleri alan uzman kadromuz ile müşterilerimizin vinç taleplerini karşılamaya hazırız. Hedefimiz, müşterilerimizin talep ve isteklerine göre tonaj ve kapasite çeşitliliğini artırmaktır.

Güncelleniyor…

Güncelleniyor…

NEDEN BİZ?
01
Büyük Projeler

Firmamızın sahiplenmiş olduğu dev projeler ile kazanmış olduğu tecrübe ile müşterilerine daha profesyonel hizmet vermektedir.

02
Uzman Ekip

İşinde uzman kadromuz ile yaşanabilecek her zorluğu kolaylıkla atlatabiliyor ve her işin üstesinden geliyoruz.

03
Modern Ekipmanlar

Tecrübe ve ekipmanlarımızın kalitesi bir araya gelince kusursuz bir iş ortaya çıkıyor. Büyük bir hassasiyet ile projelerimizi tamamlıyoruz.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.